Witam
Na razie terrarium jest na etapie - podłączania przewodów i wyprowadzania na zewnątrz

Jak już będzie wszystko podłączone - i terrarium stanie na swoim miejscu - zrobię dokładniejsze zdjęcie :-D
Napisany 14 kwietnia 2013 - 16:24
Witam
Na razie terrarium jest na etapie - podłączania przewodów i wyprowadzania na zewnątrz

Jak już będzie wszystko podłączone - i terrarium stanie na swoim miejscu - zrobię dokładniejsze zdjęcie :-D
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
Napisany 14 kwietnia 2013 - 21:07
Witam ponownie - zamieszczam zdjęcie terra z podłączonym oświetleniem -...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 14 kwietnia 2013 - 21:12
tylko z przodu jest wentylacja? Będzie nie zbyt dobra cyrkulacja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 14 kwietnia 2013 - 22:41
Wiesz Hadzi - dziś było już za późno na wiercenie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 15 kwietnia 2013 - 15:50
No to wszystko jasne teraz już nie mam żadnych zarzutów...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 15 kwietnia 2013 - 18:02
Od dziś zaczynam zabawę przy ściankach - :-D
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Monika232, 15 kwietnia 2013 - 18:03.
Napisany 15 kwietnia 2013 - 18:46
Tak jak mówiłaś, nadal trzymasz się koncepcji jednej scianki przez...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 15 kwietnia 2013 - 21:54
Tak jak mówiłaś, nadal...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 15 kwietnia 2013 - 23:59
NA PROŚBĘ - zrobiłam schemat podłączenia - oświetlenia w terrarium
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)Napisany 16 kwietnia 2013 - 14:34
Witam - zaczęłam drążyć :-D dolną -styropianową ściankę - oczywiście...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów