Piękne;) W realu o wiele ładniejsze, szkoda że zwiną Pan stolik nim wróciliśmy ;-)
Pozdrawiam
Edytowany przez Scrubpython, 07 kwietnia 2013 - 21:40.
Napisany 07 kwietnia 2013 - 21:31
Piękne;) W realu o wiele ładniejsze, szkoda że zwiną Pan stolik nim wróciliśmy ;-)
Pozdrawiam
Edytowany przez Scrubpython, 07 kwietnia 2013 - 21:40.
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych boa z ofertyPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
Napisany 10 kwietnia 2013 - 12:11
Odgrzewane ale nadal smaczne :lol:
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów