A dużo palisz w pokoju z pająkami? Też zdarzało mi się zapalić kilka fajek dziennie w pokoju i nigdy pająki się na to nie skarżyły.
Muszę się pochwalić, w niedziele mija 6 tygodni bez papierosa! :D
Napisany 21 lutego 2013 - 11:00
A dużo palisz w pokoju z pająkami? Też zdarzało mi się zapalić kilka fajek dziennie w pokoju i nigdy pająki się na to nie skarżyły.
Muszę się pochwalić, w niedziele mija 6 tygodni bez papierosa! :D
Kupię
Kupię hurty pająkówarachnoania, 19 lut 2026 |
|
|
|||
Giełda
Hodowcy pająków z CzechPrzemek_1979, 01 mar 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Zestaw rzadszych pająków0garcjan, 19 gru 2025 |
|
|
|||
tematy ogólne
Pozostałe pajęczaki
Temat jadowitości pająków właściwych (Czarne wdowy,Atraxy,Wałęsaki brazylijskie itpd.)Jakub122, 24 sty 2025 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Zestaw rzadszych pająków0garcjan, 19 gru 2025 |
|
|
Napisany 21 lutego 2013 - 11:03
Niby nie dużo, ale jak się naleci towarzystwa to jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 21 lutego 2013 - 11:09
To nie pal w pokoju i tyle :D
Napisany 21 lutego 2013 - 11:12
Tylko co z tym wspólnego ma węch? Przecież nie ma...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 21 lutego 2013 - 11:13
Oke. Ale chodzi mi o zachowanie pająków względem jakiś zapachów....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Trathim, 21 lutego 2013 - 11:19.
Napisany 21 lutego 2013 - 12:50
Cholera, trudne pytania zadajesz :D Nie wiem czy znajdziesz na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 21 lutego 2013 - 14:19
Pająki odbierają zapachy, ale troszkę inaczej niż my. W zasadzie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 21 lutego 2013 - 20:19
Dzięki za odpowiedz :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów