Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


* * * * * 2 głosów  
Zanim napiszesz na tym forum, przeczytaj koniecznie!



  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 8019 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 06 lutego 2013 - 09:19

Ten temat kierowany jest głównie do nowych użytkowników, nieobytych jeszcze z forum. Kilka uwag, które wszystkim ułatwią życie.

1. Warto zapoznać się z regulaminem -> https://www.terrarium.pl/t/_/regulamin
To nie tylko prawa i obowiązki, ale też garść porad jak tytułować wątki, co można, a czego nie można umieszczać na forum.

2. Zanim umieścisz gdzieś nowy temat, zwróć uwagę, czy ląduje we właściwym forum. Dział owady, poświęcony jest tym sześcionożnym stawonogom, ale nie w ujęciu karmowym. Pewne grupy mają swoje wydzielone podfora.

  • modliszki -> https://www.terrarium...m/40-modliszki/ (https://www.terrarium.pl/forum/40-modliszki/)
  • straszyki -> https://www.terrarium...m/39-straszyki/ (https://www.terrarium.pl/forum/39-straszyki/)
  • zwierzęta karmowe -> https://www.terrarium...erzeta-karmowe/ (https://www.terrarium.pl/forum/46-zwierzeta-karmowe/) (karaczany, mączniki, drewnojady itp.)
  • pajęczaki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Zanim napiszesz na tym forum, przeczytaj koniecznie!     x



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.