Od wczoraj jestem posiadaczem 3-miesięcznego gekona orzęsionego i mam kilka pytań:
1.Czy tak jak w przypadku gekonów płaczących można umieścić w terrarium miskę z wapniem,czy to nie ma sensu?
2.Czy zamiast miski z wodą wystarczy Wodospad Exo Terry?
Napisany 13 grudnia 2012 - 18:45
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekon orzęsiony LW samiecAlicja033, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
Napisany 13 grudnia 2012 - 19:00
Napisany 13 grudnia 2012 - 21:30
Napisany 13 grudnia 2012 - 21:33
Edytowany przez kubasadlowski, 13 grudnia 2012 - 21:34.
Napisany 13 grudnia 2012 - 22:28
Napisany 13 grudnia 2012 - 23:13
Napisany 13 grudnia 2012 - 23:45
Napisany 14 grudnia 2012 - 00:43
Napisany 15 grudnia 2012 - 00:29
Napisany 15 grudnia 2012 - 09:07
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów