Dzień dobry jestem bardzo nowy w terrarystyce i proszę o pomoc. W przypadku kupna zwierzęcia w sklepie zoologicznym CITES dostajemy od sprzedawcy a jeśli nie to jak go zdobyć. I mam pytanie jak jest z kupnem zwierzat przez internet na przykład z tej strony z góry dziekuję.
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 27 listopada 2012 - 19:50
Podobne tematy: CITES x
aspekty prawne
Żółwie lądowe
Przewóz gada z Chorwacji, Cites etc.guit, 31 lip 2020 |
|
|
|||
Aspekty prawne terrarystyki
Zgoda importowa CITES - Trudności?cyberpope, 17 sty 2025 |
|
|
|||
problem z cites AKaCpErBoA, 03 sty 2024 |
|
|
|||
Aspekty prawne terrarystyki
Agama błotna CITESgorgi4, 18 sty 2023 |
|
|
|||
Aspekty prawne terrarystyki
Dziwny dokument dla PIW - Rejestracja CITES BCouek, 06 cze 2023 |
|
|
#2
Napisany 29 listopada 2012 - 23:13
Witam.
Jeśli kupujesz w zoologu zwierzę objęte konwencją waszyngtońską,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Jeśli kupujesz w zoologu zwierzę objęte konwencją waszyngtońską,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 08 grudnia 2012 - 03:16
sam nie " zdobedziesz dokumetu " jesli jest objete CITES...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 17 grudnia 2012 - 22:38
Jeśli nie zamierzasz przewozić zwierzaka przez granice państw ratyfikujących Konwencje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany