A wracając do patyczaków i liśćców. Wyjeżdżam w środę a wracam w niedzielę. Co zrobić?
160 odpowiedzi na ten temat
#81
Napisany 05 czerwca 2012 - 21:05
A masz na sprzedaż jakieś? Za ile? Czy można takie z dworu mieć?
A wracając do patyczaków i liśćców. Wyjeżdżam w środę a wracam w niedzielę. Co zrobić?
A wracając do patyczaków i liśćców. Wyjeżdżam w środę a wracam w niedzielę. Co zrobić?
Podobne tematy: Terrarium do patyczaków - jakie wymiary x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#82
Napisany 06 czerwca 2012 - 05:53
W tej chwili nie mam.
Cena waha się od...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Cena waha się od...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#83
Napisany 06 czerwca 2012 - 14:51
Dzięki. Okazało się, że jadę dopiero w piątek popołudniu a...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#85
Napisany 06 czerwca 2012 - 21:07
No tak, ale to mały owad a patyczak duży. Gdzie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#86
Napisany 07 czerwca 2012 - 11:04
Jad nie jest silny, ale może zaszkodzić osobom uczulonym.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#87
Napisany 07 czerwca 2012 - 11:22
A jakie terra i warunki? Na allegro nie widziałem?
#89
Napisany 07 czerwca 2012 - 11:45
Dzięki, opis czytałem wcześniej, ale robaków nie umiałem znaleźć. Na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#90
Napisany 07 czerwca 2012 - 12:14
A masz jakieś chrząszcze na sprzedaż? Jakie dla początkującego? Czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
