Ja moje dorosłe zboże karmię raz w tygodniu dużymi myszami, ale 100g to one raczej nie ważą.
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 03 maja 2012 - 22:45
Podobne tematy: Wąż zbożowy jako pierwszy w życiu . x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy + terrariumSpiderSAN, 10 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy PALMETTO, parka - Warszawa lub transportEver, 17 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 04 maja 2012 - 09:56
Tzn. taki zwykły to mam blisko także mogę kupować
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 04 maja 2012 - 13:07
Więc myślę, że nie będziesz mieć problemu z karmą -...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
