Kurcze moje są bardzo podobne i dałam 40 zł... oprócz tej przelotówki na środku, dzięki za info i foty
25 odpowiedzi na ten temat
#21
Napisany 11 kwietnia 2012 - 22:24
Podobne tematy: Fotorelacja z budowy terra dla Agamy brodatej x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Agamy błotne 2026MiB, 18 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
terrarium - oświetlenie
Budowa, osprzęt
oświetlenie w terrarium u agamyPeanut00, 08 kwi 2026 |
|
|
|
#22
Napisany 13 maja 2012 - 20:24
masz talent do projektowania terr.ja bym takiego za chiny nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#23
Napisany 17 maja 2012 - 14:16
bardzo ładne, i tak jak ktoś wcześniej napisał, szkoda tylko...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#24
Napisany 17 maja 2012 - 15:00
rewelacja
#25
Napisany 18 maja 2012 - 11:47
terrarium pierwsza klasa.. widzę, po prawo, że głośnik stoi.. ciekawe...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#26
Napisany 18 maja 2012 - 15:53
Głośnik faktycznie stoi zaraz przy terrarium, podpięty jest pod Tv,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany