Nie zjadam produktów mlecznych, ponieważ nie istotne czy ser, czy mięso- na końcu i tak jest rzeźnia. Kolejnym argumentem był przemysł cielęcy, który wspierają wszyscy jedzący pochodne mleka. Najważniejszym argumentem jest jednak młodość, zdrowie i moje wyniki badań, które zaskakują lekarzy
#11
Napisany 31 marca 2012 - 18:07
Nie zjadam produktów mlecznych, ponieważ nie istotne czy ser, czy mięso- na końcu i tak jest rzeźnia. Kolejnym argumentem był przemysł cielęcy, który wspierają wszyscy jedzący pochodne mleka. Najważniejszym argumentem jest jednak młodość, zdrowie i moje wyniki badań, które zaskakują lekarzy
Podobne tematy: Moje wybiegi + powitanie i kilka słów o sobie x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych boa z ofertyPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
#12
Napisany 31 marca 2012 - 21:28
#13
Napisany 31 marca 2012 - 23:17
#14
Napisany 01 kwietnia 2012 - 07:54
#15
Napisany 01 kwietnia 2012 - 17:41
#16
Napisany 02 kwietnia 2012 - 19:11
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 02 kwietnia 2012 - 20:07
#18
Napisany 03 kwietnia 2012 - 06:55
#19
Napisany 03 kwietnia 2012 - 20:06
#20
Napisany 04 kwietnia 2012 - 07:07
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany