Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
H.gigas - które L?



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Ammit

Ammit
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4950 dni
  • Polska / Śląskie / Racibórz
  • Płeć: Kobieta

Napisany 08 marca 2012 - 21:46

Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

Ostatnio (a dokładnie na Rybnickim pokazie) kupiłam swojego pierwszego podziemnego ptasznika, a mianowicie H.gigas. Prosiła bym o ocenę tak mniej/więcej które to L? kupiłam jako L4 ale na moje oko wydaję mi się większy. Pojemnik tymczasowy, do końca tygodnia powinien dojść mały faunabox bo to co w czym jest aktualne jest przyciasne jak na mój gust.

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ad367474cb323090][img]http://images40.fotosik.pl/1409/ad367474cb323090m.jpg[/img][/URL]

Z góry dziękuje i jestem wdzięczna za każdą odpowiedź





Podobne tematy: H.gigas - które L?     x


#2 Pawcioo

Pawcioo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5080 dni
  • Polska / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 marca 2012 - 21:53

Muszę cię zmartwić, ponieważ nie da się określić z tej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Patryk_B

Patryk_B

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 6038 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 marca 2012 - 22:03

Tak jak pisał poprzednik - nie da się tego stwierdzić....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Ammit

Ammit
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4950 dni
  • Polska / Śląskie / Racibórz
  • Płeć: Kobieta

Napisany 08 marca 2012 - 22:30

Tylko, że nie zakopuję się praktycznie wcale, tylko siedzi pod...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Patryk_B

Patryk_B

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 6038 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 marca 2012 - 23:07

Jeszcze się pewnie nie zaklimatyzował. Jeśli to zrobi, to zacznie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Pejdżer

Pejdżer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5694 dni
  • Polska / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 09 marca 2012 - 21:24

jest to zbędne. Pająk zrobi tunel w miejscu w które...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.