Strasznie pusto i nie ładnie;/ Nie wstawiłbym takiego czegoś do pokoju. I nie ma co pisać, że to pierwsze terrarium bo to nic nie znaczy;] Trochę ciężko teraz będzie tam dać ten wodospad, żeby to jakoś wyglądało.
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 26 stycznia 2012 - 22:21
Podobne tematy: Pierwsze terrarium dla regiusa x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
#12
Napisany 27 stycznia 2012 - 09:35
dla tego napisał że to jego pierwsze terra a pojechaliście...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 27 stycznia 2012 - 11:10
A jak dla mnie jest w miarę przyzwoicie. Przynajmniej dość...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 22 kwietnia 2012 - 13:51
A fuj!
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
