Witam mam zamiar kupić węża zbożowego 35cm jakie będzie dla niego dobre terrarium przejściowe i do jakich rozmiarów może tam "mieszkać".
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 13 stycznia 2012 - 21:37
Podobne tematy: Waż zbożowy a terra x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
#2
Napisany 13 stycznia 2012 - 22:11
poszukaj sobie, to wszystko jest na forum o wężach
#3
Napisany 13 stycznia 2012 - 22:27
Terrarium o wymiarach 60x40x40 powinno być dobre, ale jak wąż...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 14 stycznia 2012 - 03:17
ja myszle ze takie 40 x30 x30 moze 50 x...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 14 stycznia 2012 - 22:54
[quote]Terrarium o wymiarach 60x40x40 powinno być dobre, ale jak wąż...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
