Ja używam No.3 i jestem zadowolony. Nadaje się do łapania wylęgu świerszcza i much, ale siła ścisku jest za mała aby łapać tym większe świerszcze - wyrywają się.
Podobne tematy: Dwie modliszki S. Gastrica L3, chyba chcą mi wylinieć x
zdrowie
Modliszki
czarne ciałko modliszki storczykowejEryczegx |
|
|
|
||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Duze modliszki - Idolomantis, gongylusdrizzt |
|
|
|||
identyfikacja
Modliszki
Modliszki sprzed latXetto, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Sprzedam Modliszki L1mantid, 23 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
MODLISZKI MECH- Haania lobicepsEndorlado, 27 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 21 grudnia 2011 - 12:04
#13
Napisany 22 grudnia 2011 - 13:57
#14
Napisany 22 grudnia 2011 - 14:19
#15
Napisany 30 grudnia 2011 - 22:50
#16
Napisany 31 grudnia 2011 - 01:47
#17
Napisany 31 grudnia 2011 - 11:20
#18
Napisany 06 stycznia 2012 - 17:55
#19
Napisany 07 stycznia 2012 - 10:11
#20
Napisany 07 stycznia 2012 - 17:01
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
