Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

* * * * - 5 głosów  
GEKONY LAMPARCIE W POTRZEBIE - oddawanie chorych gekonów

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
230 odpowiedzi na ten temat

#21 mcmaker

mcmaker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2429 dni
  • Polska / Podkarpackie / Krosno

Napisany 09 listopad 2012 - 10:46

Jestem zmuszony oddać samiczkę Gekona lamparciego classic. Ma 2,5 roku, w tym roku przeszła operacje usunięcia kul żółtkowych. Suplementowana Reptivitem i sepią, waży 66g. Wylinki przechodzi bezproblemowo, jest aktywna, nie ma innych problemów poza brakiem apetytu, z tego co wywnioskowałem po kilkunastu godzinach szukania problemu potrzeba ją tylko odrobaczyć.

Podobne tematy: GEKONY LAMPARCIE W POTRZEBIE - oddawanie chorych gekonów     x

#22 DorotkaaTychy

DorotkaaTychy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2481 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 10 listopad 2012 - 23:56

Witam . http://tablica.pl/of...#a653c101;r:;s: Czy moglby mi ktos powiedziec czy ten gekonik ma krzywice . ??.A dokladniej chodzi mi o 4 zdjecie i przednia lapke . Bo jezeli jest chory to trzeba mu pomoc i przemowic wlascicielowi do rozumu , zeby go jak najszybciej oddal za darmo komus kto sie nim zajmie, a nie czekal tyle czasu az ktos go kupi za taka cene ,gdyz lepiej bylo by gdyby nastapila taka potrzeba te pieniazki wydac na jego leczenie. Pozdrawiam, :wink:

Edytowany przez DorotkaaTychy, 10 listopad 2012 - 23:57.

#23 mariusz_d

mariusz_d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3265 dni
  • Polska / Śląskie / Świętochłowice

Napisany 11 listopad 2012 - 00:11

Czy moglby mi ktos powiedziec czy ten gekonik ma krzywice . ??

Niestety tak, i to dość zaawansowaną

#24 mcmaker

mcmaker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2429 dni
  • Polska / Podkarpackie / Krosno

Napisany 20 listopad 2012 - 23:43

Podbijam ogłoszenie !

Jestem zmuszony oddać samiczkę Gekona lamparciego classic. Ma 2,5 roku, w tym roku przeszła operacje usunięcia kul żółtkowych. Suplementowana Reptivitem i sepią, waży 66g. Wylinki przechodzi bezproblemowo, jest aktywna, nie ma innych problemów poza brakiem apetytu, z tego co wywnioskowałem po kilkunastu godzinach szukania problemu potrzeba ją tylko odrobaczyć.

#25 petryczko

petryczko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2891 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński

Napisany 06 luty 2013 - 13:35

jest ktos z Rybnika kto moglby zajac sie tym biednym gekonem ? http://tablica.pl/oferta/gekon-i-ptasznik-z-terariami-tanio-ID2fcJz.html#335565910a;r:;s: widac ze jest strasznie wychudzony i ma zaawansowana krzywice

#26 Swiechu

Swiechu

Moderator w dziale Gekon lamparci

• Moderator
  • Z nami od: 4119 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 06 luty 2013 - 13:54

Napisałem tej idiotce stosowną wiadomość. Mam złe przeczucie co do odratowania tego gekona, warto spróbować, ale z tego co widzę możę nie przetrwać leczenia. Koniecznie trzeba go podtuczyć.

#27 Aneczka88

Aneczka88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2336 dni
  • United Kingdom

Napisany 06 luty 2013 - 14:28

Boze.... co ona zrobila z tym zwierzakiem... Smutne.

#28 petryczko

petryczko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2891 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński

Napisany 06 luty 2013 - 15:26

ode mnie tak samo wiadomosc dostala ale odp nie otrzymalem, wiele zwierzat niestety jest w takim stanie, jedna z moich samiczek wygladala podobnie po jajkach kiedys, a wzielem ja zchorowana , ale udalo mi sie ja odratowac i tentila zyciem :)

#29 Aneczka88

Aneczka88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2336 dni
  • United Kingdom

Napisany 08 luty 2013 - 13:34

Rowniez napisalam wiadomosc do tej dziewczyny z Rybnika. Otrzymalam odpowiedz nastepujacej tresci: " Nie zyczę sobie uwag tego typu ani tymbardziej obrażania mnie. Proszę sobie wyobrazic, że te zwierzaki znalazłam w kartonie w piwnicy w nowo zakupionym mieszkaniu. Sa u mnie dopiero przez niecałe 2 tygodnie. Sama zrobiłam im terrarium i zajełam sie nimi przez ten czas, teraz szukam im po prostu nowego domu u kogos kto sie na tym bardziej zna, a zapłata to tylko 1/5 tego ile zapłaciłam za oba teraria. Na drugi raz radziłabym najpierw zapytac czemu są w takim stanie zanim wysunie sie jakies wnioski i zacznie obrażac."

Edytowany przez Aneczka88, 08 luty 2013 - 13:57.

#30 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2444 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 10 marzec 2013 - 17:43

Trzy dziewczynki - chudzinki potrzebują nowego i odpowiedzialnego właściciela. Przed chwilą znalazłam to ogłoszenie i aż żal patrzeć. Ja mieszkam zbyt daleko, żeby je wziąć do siebie.  http://tablica.pl/oferta/gekony-lamparcie-zestawik-3-szt-ID2rS1X.html#ba43e016a9;r:;s:

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).