Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

* * * * - 5 głosów  
GEKONY LAMPARCIE W POTRZEBIE - oddawanie chorych gekonów

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
228 odpowiedzi na ten temat

#21 mcmaker

mcmaker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2298 dni
  • Polska / Podkarpackie / Krosno

Napisany 09 listopad 2012 - 10:46

Jestem zmuszony oddać samiczkę Gekona lamparciego classic. Ma 2,5 roku, w tym roku przeszła operacje usunięcia kul żółtkowych. Suplementowana Reptivitem i sepią, waży 66g. Wylinki przechodzi bezproblemowo, jest aktywna, nie ma innych problemów poza brakiem apetytu, z tego co wywnioskowałem po kilkunastu godzinach szukania problemu potrzeba ją tylko odrobaczyć.

Podobne tematy: GEKONY LAMPARCIE W POTRZEBIE - oddawanie chorych gekonów     x

#22 DorotkaaTychy

DorotkaaTychy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2349 dni
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 10 listopad 2012 - 23:56

Witam . [url="http://tablica.pl/oferta/gekon-lamparci-terrarium-ID1BR0F.html#a653c101;r:;s:"]http://tablica.pl/of...#a653c101;r:;s:[/url] Czy moglby mi ktos powiedziec czy ten gekonik ma krzywice . ??.A dokladniej chodzi mi o 4 zdjecie i przednia lapke . Bo jezeli jest chory to trzeba mu pomoc i przemowic wlascicielowi do rozumu , zeby go jak najszybciej oddal za darmo komus kto sie nim zajmie, a nie czekal tyle czasu az ktos go kupi za taka cene ,gdyz lepiej bylo by gdyby nastapila taka potrzeba te pieniazki wydac na.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez DorotkaaTychy, 10 listopad 2012 - 23:57.

#23 mariusz_d

mariusz_d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3133 dni
  • Polska / Śląskie / Świętochłowice

Napisany 11 listopad 2012 - 00:11

[quote name='DorotkaaTychy' timestamp='1352588162' post='1340624']
Czy moglby mi ktos powiedziec czy ten gekonik ma krzywice . ??[/quote]

Niestety tak, i to dość zaawansowaną

#24 mcmaker

mcmaker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2298 dni
  • Polska / Podkarpackie / Krosno

Napisany 20 listopad 2012 - 23:43

Podbijam ogłoszenie !

[color=#282828][size=4]Jestem zmuszony oddać samiczkę Gekona lamparciego classic. Ma 2,5 roku, w tym roku przeszła operacje usunięcia kul żółtkowych. Suplementowana Reptivitem i sepią, waży 66g. Wylinki przechodzi bezproblemowo, jest aktywna, nie ma innych problemów poza brakiem apetytu, z tego co wywnioskowałem po kilkunastu godzinach szukania problemu potrzeba ją tylko odrobaczyć.[/size][/color]

#25 petryczko

petryczko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2759 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński

Napisany 06 luty 2013 - 13:35

jest ktos z Rybnika kto moglby zajac sie tym biednym gekonem ? http://tablica.pl/oferta/gekon-i-ptasznik-z-terariami-tanio-ID2fcJz.html#335565910a;r:;s: widac ze jest strasznie wychudzony i ma zaawansowana krzywice

#26 Swiechu

Swiechu

Moderator w dziale Gekon lamparci

• Moderator
  • Z nami od: 3988 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź

Napisany 06 luty 2013 - 13:54

Napisałem tej idiotce stosowną wiadomość. Mam złe przeczucie co do odratowania tego gekona, warto spróbować, ale z tego co widzę możę nie przetrwać leczenia. Koniecznie trzeba go podtuczyć.

#27 Aneczka88

Aneczka88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2205 dni
  • United Kingdom

Napisany 06 luty 2013 - 14:28

Boze.... co ona zrobila z tym zwierzakiem... Smutne.

#28 petryczko

petryczko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2759 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński

Napisany 06 luty 2013 - 15:26

ode mnie tak samo wiadomosc dostala ale odp nie otrzymalem, wiele zwierzat niestety jest w takim stanie, jedna z moich samiczek wygladala podobnie po jajkach kiedys, a wzielem ja zchorowana , ale udalo mi sie ja odratowac i tentila zyciem :)

#29 Aneczka88

Aneczka88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2205 dni
  • United Kingdom

Napisany 08 luty 2013 - 13:34

Rowniez napisalam wiadomosc do tej dziewczyny z Rybnika. Otrzymalam odpowiedz nastepujacej tresci: " Nie [color=#414141][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][size=4][background=rgb(253, 252, 208)]zyczę sobie uwag tego typu ani tymbardziej obrażania mnie. Proszę sobie wyobrazic, że te zwierzaki znalazłam w kartonie w piwnicy w nowo zakupionym mieszkaniu. Sa u mnie dopiero przez niecałe 2 tygodnie. Sama zrobiłam im terrarium i zajełam sie nimi przez ten czas, teraz szukam im po prostu nowego domu u kogos kto sie na tym.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Aneczka88, 08 luty 2013 - 13:57.

#30 Jaguś

Jaguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2312 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 10 marzec 2013 - 17:43

Trzy dziewczynki - chudzinki potrzebują nowego i odpowiedzialnego właściciela. Przed chwilą znalazłam to ogłoszenie i aż żal patrzeć. Ja mieszkam zbyt daleko, żeby je wziąć do siebie.  http://tablica.pl/oferta/gekony-lamparcie-zestawik-3-szt-ID2rS1X.html#ba43e016a9;r:;s:

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).