Proszę napiszcie lub dajcie linki w jaki sposób przeprowadza się zimowanie u węży tego gatunku ...
Od jakiego okresu życia węża zbożowego trzeba zacząć jego zimowanie ?
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 23 sierpnia 2011 - 20:51
Podobne tematy: Od jakiego okresu życia węża zbożowego trzeba zacząć jego zimowanie ? x
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Z czego terrarium dla węża zbożowego?niksi, 18 maj 2026 |
|
|
|
||
warunki hodowli
Węże
Transport weza zbożowego - 24 godzinyTurboTomek, 12 maj 2026 |
|
|
|||
tematy ogólne
Węże
Waga Węża Zbożowegogronek1910, 14 lis 2025 |
|
|
|||
terrarium
Węże
TERRARIUM DLA WĘŻA ZBOŻOWEGOMateusz1811, 02 lis 2025 |
|
|
#2
Napisany 23 sierpnia 2011 - 21:06
Zanim zaczniesz zadawać następne pytania przeczytaj opis gatunku, tam jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 23 sierpnia 2011 - 21:13
https://www.terrarium.com.pl/zimowanie-wezy/
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
