Mam straszny problem. Posiadam juz okolo 5 letnia samiczke Brachypelma Vagans. Ma na imie Marilyn i jest moim pupilkiem. Nigdy nie bylo z nia zadnych problemow. Jest mila, grzeczna, nie stresuje sie i zawsze byla zdrowa. Niestety okolo 2 tygodnie temu zaczela miec problemy. Nagle (5 miesiecy po przeprowadzce do nowego mieszkania) w terrarium pojawila sie plesn. Mysle, ze jest w powietrzu, bo w mieszkaniu od czasu do czasu pojawia sie na scianach i musze z nia walczyc
#1
Napisany 25 czerwca 2011 - 17:17
Mam straszny problem. Posiadam juz okolo 5 letnia samiczke Brachypelma Vagans. Ma na imie Marilyn i jest moim pupilkiem. Nigdy nie bylo z nia zadnych problemow. Jest mila, grzeczna, nie stresuje sie i zawsze byla zdrowa. Niestety okolo 2 tygodnie temu zaczela miec problemy. Nagle (5 miesiecy po przeprowadzce do nowego mieszkania) w terrarium pojawila sie plesn. Mysle, ze jest w powietrzu, bo w mieszkaniu od czasu do czasu pojawia sie na scianach i musze z nia walczyc
Podobne tematy: Pomocy, plesn w terrarium! x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 25 czerwca 2011 - 17:24
#3
Napisany 25 czerwca 2011 - 18:03
Moje doświadczenie: wszędzie sie czyta...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 25 czerwca 2011 - 18:35
#5
Napisany 25 czerwca 2011 - 18:43
#6
Napisany 25 czerwca 2011 - 18:49
#7
Napisany 25 czerwca 2011 - 18:53
#8
Napisany 25 czerwca 2011 - 18:55
#9
Napisany 25 czerwca 2011 - 18:58
#10
Napisany 25 czerwca 2011 - 19:06
2 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 2 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
