Wiem że terra musi raczej być w pionie ponieważ lubią się wspinać, posiadam wolne akwarium o wym 40,20,25 (dł,szer,wys) akwarium oczywiście w poziomie ale myślałem żeby postawić je w pionie dodam że pokrywa jest też szklana.
Co Wy na to ?
Napisany 05 maja 2011 - 17:50
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
Napisany 05 maja 2011 - 18:45
Napisany 05 maja 2011 - 19:38
Napisany 05 maja 2011 - 20:06
Napisany 05 maja 2011 - 20:10
Napisany 05 maja 2011 - 22:42
Napisany 06 maja 2011 - 08:17
Napisany 06 maja 2011 - 08:45
Napisany 06 maja 2011 - 09:18
Napisany 06 maja 2011 - 10:32
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów