Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Niebieska żarówka




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 remi88

remi88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5557 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 kwietnia 2011 - 13:38

Witam, ostatnio szperając na strychu znalazłem starą lampę. Podobno była to lampa do ogrzewania jakichś obolałych miejsc i podobno trochę opalała. Okazało się, że żarówka z niej działa i daje piękne, delikatne niebieskie światło. Stwierdziłem, że super nada się do mojego terrarium. Mam jednak wątpliwości, bo nie wiem czy nie wpłynie ona negatywnie na moje jaszczurki (gekony płaczące). Nie wiem w ogóle czy jakakolwiek żarówka może negatywnie wpłynąć na gady, dlatego zanim zdecydowałem się ją zamontować, zwracam się z pytaniem do forumowiczów.

Jak myślicie, czy są jakieś przeciwwskazania do montażu takiej żarówki?

http://img857.imageshack.us/i/201104231140.jpg/...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Niebieska żarówka     x


#2 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 8059 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 kwietnia 2011 - 14:26

Bardziej by pomogło, gdyby wiedzieć, co też na żarówce (na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 remi88

remi88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5557 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 kwietnia 2011 - 14:47

Bardzo dziwne to oznaczenie, w dodatku ciężko dojrzeć co tam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 remi88

remi88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5557 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 kwietnia 2011 - 21:53

Już dowiedziałem się, skąd pochodzi ta żarówka. Dokładnie pochodzi ona...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 8059 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 kwietnia 2011 - 13:19

Lampa kwarcowa opalała, czyli emituje UV. Jednak bez wiedzy, jak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 RYUK_2

RYUK_2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5591 dni
  • Polska / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 kwietnia 2011 - 23:40

nie łatwiej kupić specjalnie do tego przeznaczona za ok 20...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.