Niedawno wpuściłem agamy do nowo zbudowanego terrarium następnie po chwili momentalnie jedna zdziczała na maksa a druga pociemniała ,czy to jest efekt dego że zostały wpuszczone do nowego lokum i czy im przejdzie to?
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 22 kwietnia 2011 - 16:28
Podobne tematy: Agama wpuszczona do nowego terrarium! x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
#2
Napisany 22 kwietnia 2011 - 16:32
To aklimatyzacja . Nie ma się co przejmowac ,każdy gad...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 23 kwietnia 2011 - 14:01
Cóż, na razie nie głaszcz ich itd. Zapewnij im odpowiednie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 25 kwietnia 2011 - 10:55
W przypadku nowego terra, dobrym sposobem na aklimatyzację jest zasłonięcie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany