od jakiegoś tygodnia mam Regiusa, o moim kupnie nie mówiłem nikomu, po prostu kupiłem węża i "postawiłem" na półce, i czekałem na reakcje mamusi po wejściu do pokoju ku mojemu zdziwieniu, gdy mamusia go zobaczyła zaczęła się śmiać(wiedziała, że mam sentyment do zwierząt), lecz widać było, że trochę się boi, przez około tydzień musiałem opowiadać jej co będzie gdy urośnie itd. tłumaczyłem jej że wąż osiągnie długość około 1 metra(powiedziała, że boi się mieszkać w domu z dużym wężem) i nikogo w domu nie udusi (czego też się obawiała) po tych 7 dniach ojciec wybrał się do sklepu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 08 kwietnia 2011 - 19:25
od jakiegoś tygodnia mam Regiusa, o moim kupnie nie mówiłem nikomu, po prostu kupiłem węża i "postawiłem" na półce, i czekałem na reakcje mamusi po wejściu do pokoju ku mojemu zdziwieniu, gdy mamusia go zobaczyła zaczęła się śmiać(wiedziała, że mam sentyment do zwierząt), lecz widać było, że trochę się boi, przez około tydzień musiałem opowiadać jej co będzie gdy urośnie itd. tłumaczyłem jej że wąż osiągnie długość około 1 metra(powiedziała, że boi się mieszkać w domu z dużym wężem) i nikogo w domu nie udusi (czego też się obawiała) po tych 7 dniach ojciec wybrał się do sklepu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Podobne tematy: Przekonanie rodziców co do węża. x
Kupię
Zakupię węża zbożowego odmiany blizzard / Pilneskwirek, 25 cze 2026 |
|
|
|||
żywienie
Sprzedam karmówkę
Pokarm na sorzedaż dla wężaJu_lia, 14 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
Oddam
Oddam węża wraz z akcesoriami.przemprzem, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 08 kwietnia 2011 - 19:30
#3
Napisany 08 kwietnia 2011 - 19:32
#4
Gość_polaczekterrarysta_*
Napisany 08 kwietnia 2011 - 19:54
#5
Napisany 08 kwietnia 2011 - 20:27
#6
Napisany 08 kwietnia 2011 - 22:17
#7
Napisany 12 kwietnia 2011 - 17:50
#8
Napisany 20 kwietnia 2011 - 15:20
#9
Napisany 20 kwietnia 2011 - 15:40
#10
Napisany 23 kwietnia 2011 - 13:18
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
