mam terrarium o wymiarach 100/40/50 dla węża zbożowego i nieiem o jakiej mocy wsadzić żarówke do tego terrarium żeby niebyło w nim za gorąco ani za zimno z gury dziękuje za pomoc
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 17 marca 2011 - 20:13
Podobne tematy: Żaruwka do terrarium x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
#2
Napisany 17 marca 2011 - 20:28
daj 40W(mam na myśli żarówkę typu spot tzn ta w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 17 marca 2011 - 20:35
podpinanie żarówki pod termoregulator niema sensu... żarówkę daj 40 i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 17 marca 2011 - 20:37
[quote]daj 40W(mam na myśli żarówkę typu spot tzn ta w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 17 marca 2011 - 20:41
czyli niepodpinać żarówki pod temo regulator dobrze zrozumiałem i jeżcze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 17 marca 2011 - 21:22
nie kolego, ja mam identyczne terra i 40W jest w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
