Czy ktoś wie cokolwiek na temat tego pajączka?
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 04 września 2005 - 11:36
Podobne tematy: Avicularia bicegoi x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosły samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dorosły samiec Avicularia purpureakicek, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Avicularia bicegoi - dorosły samiecDuduś, 17 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Avicularia purpurea L1 mini hurtyxBERET, 05 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 04 września 2005 - 12:14
Temperatura w dzien 28-31, w nocy 24.
Wilgotnosc 80-90%
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Wilgotnosc 80-90%
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 04 września 2005 - 13:00
A czy łatwo dostać takiego pająka na rynku (ew. za...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 04 września 2005 - 13:19
Seba ma L1 po 30zl
#5
Napisany 04 września 2005 - 13:52
Terrarium 30x40x50
Nie za duże ?:)
moim...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Nie za duże ?:)
moim...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 04 września 2005 - 16:05
Taki wielki karapaks ma? :>
#7
Napisany 05 września 2005 - 00:38
Takie informacje znalazlem w internecie i przetlumaczylem na jezyk polski...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany