Temperatura wilgotność w terrarium
7 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 24 stycznia 2011 - 19:01
Witam was jestem początkującym terrarystą i mam do was pytanie odnośnie gdzie umieścić Higrometr w terrarium 20x20x20cm chodzi mi oto żeby jak najdokładniej pokazywał wilgotność wiedz gdzie go umieścić w środku w terrarium czy na zewnątrz i gdzie dokładniej u góry czy może na boku terrarium??
Podobne tematy: Temperatura wilgotność w terrarium x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
#2
Napisany 24 stycznia 2011 - 19:20
[quote]gdzie go umieścić w środku w terrarium czy na zewnątrz[/quote]
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 24 stycznia 2011 - 19:27
Ja osobiście nie korzystam z higrometru jak większość moich znajomych...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 24 stycznia 2011 - 19:33
[quote]Ja osobiście nie korzystam z higrometru jak większość moich znajomych...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 24 stycznia 2011 - 19:55
Mam takie pytanie a czy w warunkach naturalnych zawsze maja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 24 stycznia 2011 - 20:03
[quote]Mam takie pytanie a czy w warunkach naturalnych zawsze maja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 24 stycznia 2011 - 20:34
tak po to jest ale mało który działa dobrze z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 25 stycznia 2011 - 19:02
Ja powiem tak... Ja nie używam hydrometru, po prostu zwilżam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany