Mam szafke o wym 88x50x50 odpowiednio szer.wys.głę. na stronie www.gekonlamarci.com pisze "Dla stada 1.4 minimum 90x50cm" Czyli to terrarium bezie bardzo odpowiednie dla haremu 1.3? Pytam by się upewnić. Wiem że wysokość jest za duża ale w połowie będzie większa półka skalna. Zamierzam zrobić coś takiego, tylko nad będzie więcej półeczek: [img]http://img697.imageshack.us/img697/2374/dsc0093lb.jpg[/img]
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 05 grudnia 2010 - 11:25
Podobne tematy: Terra dla Lampartów x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|
||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Regał hodowlany 30x60x182cm + 5 terra w tym 4 na wymiar pod regałIkiiki, 10 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 05 grudnia 2010 - 13:10
bedzie
#3
Napisany 05 grudnia 2010 - 14:56
ciesze sie, ze moje terrarium jest przykladem
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany