Mam pytanie kilka dni temu dostałam ok10cm kroćka (A.gigas) od 2dni nie je i leży na boku przednie odnóża i głowę ma podkurczoną rusza tylko cięgle odnóżami od "połowy w dół" czy to może być wylinka? Czytałam, że przed wylinką się zakopują a on leży na podłożu. Dwa lata temu miałam dorosłego A.gigasa i nie miałam żadnych problemów miał otwarte terrarium i organizował sobie samotne wyprawy po pokoju po prostu zero problemów a ten tragedia nie wiem co mam robić?
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 04 grudnia 2010 - 21:19
Podobne tematy: PROBLEM Z A.gigas x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice C. natanicharum, P. irminia, P. gigasK4rakan, 20 cze 2026 |
|
|
|||
początkujący owady
Straszyki
Problem z wysoką śmiertelnością u straszyków australijskichkak4s, 17 kwi 2026 |
|
|
|||
![]() |
Problem z Phyllocrania ParadoxaLily_Simons, 03 mar 2026 |
|
|
||
terrarium - ogrzewanie
Budowa, osprzęt
Problem z dogrzaniem terrariumLakiMaLagi, 07 mar 2026 |
|
|
|
||
Budowa, osprzęt
Ringder DTC120 - problem z termostatemtamaosra, 07 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 04 grudnia 2010 - 21:45
rozumiem jest on zwinięty, tak? jeśli tak to go "rozwiń"...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 04 grudnia 2010 - 21:47
Jest rozwinięty... tak wygląda jak księżyc
#4
Napisany 06 grudnia 2010 - 18:45
Na siłę to raczej nie jest dobry pomysł. Zostaw go...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 06 grudnia 2010 - 19:27
[quote]to go "rozwiń" na siłę i obserwuj co zrobi czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
2 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 2 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
