15 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 19 listopada 2010 - 15:00
Ogólnie wszystkie raki słodkowodne z tych dostępnych w handlu rozmnażają się łatwo i chętnie.
Podobne tematy: Zdjęcie, samiec czy samica... dylemat x
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
#12
Napisany 20 listopada 2010 - 15:31
Panowie mam problem z moim krabem, od niedzieli mam akwarium...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 20 listopada 2010 - 16:55
a nie ma zamiaru przypadkiem linieć ?
#14
Napisany 20 listopada 2010 - 17:03
nie wiem czy to tak wygladac powinno, zostawilem go na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 20 listopada 2010 - 17:16
Nie wyciągaj go z wody... Zostaw w spokoju, najlepiej go...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 20 listopada 2010 - 17:22
no ok, wstawilem go znow do wody, mam nadzieje ze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
