Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


juzio92, Allegro - cookie1993 - PRZESTRZEGAM! Uwaga!



  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#11 sebb

sebb
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6599 dni
  • Poland / Śląskie / Łaziska Górne
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2010 - 11:00

Nie zapomnij podesłac linka samemu posądzonemu, zobaczymy co ma w tej kwestii do powiedzenia. Jesli nic sensownego to może ktoś z redakcji zainteresuje sie typkiem.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#12 Lemo

Lemo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5113 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2010 - 11:08

[quote]Lemo, powinieneś mieć przydomek "Mądry", albo nie... "Cudowny" - lepiej pasuje. [/quote]
Kompletnie nie mam pojęcia co to ma wspólnego z tematem.
Rozumiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#13 Ola_Kozacki

Ola_Kozacki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4994 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 November 2010 - 11:10

[quote]Nie zapomnij podesłac linka samemu posądzonemu, zobaczymy co ma w tej kwestii do powiedzenia. Jesli nic sensownego to może ktoś z redakcji zainteresuje sie typkiem.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#14 b2rt3k

b2rt3k
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5970 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Piła
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2010 - 11:15

Jesli Olu wiedzialas ze to wykret trzeba bylo odrazu powiadomic TCP i jesli sobie tego zyczysz to policje;)

Przez ciągniecie sprawy inni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#15 misiozbo

misiozbo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6406 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2010 - 11:26

co ma przedstawiać pani Ola na allegro ?? bo teraz nie wiem na allegro jest prowadzona sprzedaż i allegro nie uznaje zamian więc sprawa znikoma






#16 Piotrek93

Piotrek93
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6007 dni
  • Poland / Wielkopolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2010 - 11:26

Ja z juziem umowilem sie na wysylke w poniedzialek - poki co jest OK - kontakt OK, zobaczymy jak dojdzie przesylka :)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#17 Ola_Kozacki

Ola_Kozacki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4994 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 November 2010 - 11:33

[quote][quote]Lemo, powinieneś mieć przydomek "Mądry", albo nie... "Cudowny" - lepiej pasuje. [/quote]
Kompletnie nie mam pojęcia co to ma wspólnego z tematem.
Rozumiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#18 Ola_Kozacki

Ola_Kozacki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4994 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 November 2010 - 11:37

[quote]Jesli Olu wiedzialas ze to wykret trzeba bylo odrazu powiadomic TCP i jesli sobie tego zyczysz to policje;)

Przez ciągniecie sprawy inni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#19 sebb

sebb
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6599 dni
  • Poland / Śląskie / Łaziska Górne
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2010 - 11:37

[quote]Niestety, od ostatniej mojej odpowiedzi na jego "bełkot" zacytowany wyżej - Juzio nie odpisał i nie logował się na TCP.[/quote]

Wręcz przeciwnie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#20 Ola_Kozacki

Ola_Kozacki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4994 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 November 2010 - 11:45

[quote]co ma przedstawiać pani Ola na allegro ?? bo teraz nie wiem na allegro jest prowadzona sprzedaż i allegro nie uznaje zamian więc sprawa znikoma[/quote]......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.