moja kameleonka ma ok. 2-3 mięsiące, jest u mnie od prawie 3tyg. Zaczęła zjadać ziemię z kwiatka. Podaję jej wapń codziennie, witaminy raz w tygodniu, lampy ma włączone 12h, pryskam terrarium 1-2 razy dziennie. Nie wykazuje żadnych objawów odwodnienia(ma wodospad), wszystko wydaje się w porządku, załatwia się, ma apetyt (zjada świerszcze, ostatnio dałam jej mole woskowe, narazie powiedziano mi w sklepie, że jest za mała, żeby jeść coś innego). Niepokoi mnie jednak to zjadanie ziemi. Czy ktoś wie dlaczego tak może się dziać i czy jej to nie zaszkodzi?Boję się, że może się zaczopować. Tego kwiatka, z którego jadła ziemie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 28 października 2010 - 16:29
Podobne tematy: Kameleonka zjada ziemię x
Kameleony
kameleon zjada monsteremerwi112, 08 mar 2023 |
|
![]() |
|||
żywienie
Początkujący hodowcy jaszczurek
agama brodata zjada mi chleb kukurydzianySmaugus, 17 sty 2021 |
|
![]() |
![]() |
||
zachowania
Gekon Eublefar (Eublefar ) lamparci
mój geko nie je od tygodnia, od dawna zjada papier i dzisiaj dostał dziwnego ataku! pomocy martwię sięyuuonchann, 09 lis 2020 |
|
![]() |
![]() |
||
zdrowie
Początkujący hodowcy ptaszników, skorpionów i innych pajęczaków
Samica Pandinus viatoris zabija zdobycz ale nie zjadaabazel, 16 lip 2020 |
|
![]() |
|||
żywienie
Ptaszniki
Ptasznik, który zjada surowe mięsoRafek, 30 sie 2019 |
|
![]() |
#2
Napisany 29 października 2010 - 19:55
Zabezpiecz ziemie w doniczce przed zjadaniem.
Zdarza sie, ze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Zdarza sie, ze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 30 października 2010 - 10:35
Picia z wodospadu nie widziałam, natomiast zawsze rano siedzi koło...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów