Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
agama ma otwarty pyszczek



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
16 odpowiedzi na ten temat

#1 enjoytc

enjoytc
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5738 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 13 października 2010 - 20:33

Witam,
moja agama długo siedzi z otwartym pyszczkiem przez cały czas. czy to oznacza zbyt duzą temperature i w ten sposób się chłodzi? czy wszystko jest w porządku?
dodam, że agamę mam od dzisiaj :D
w dzień tego nie zauważyłem, dopiero pod wieczór.





Podobne tematy: agama ma otwarty pyszczek     x


#2 Fikas

Fikas
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5917 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 13 października 2010 - 20:45

A jaka masz temerature w terra?


#3 ariel88

ariel88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6116 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 14 października 2010 - 07:23

Tak jak wspomniał przedmówca musisz podać więcej danych. Podaj temp...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 ewkagamma

ewkagamma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5783 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 14 października 2010 - 09:08

Albo jej za goraco-tam gdzie jest powinna byc temp.maksym.32-33 stopnie.Jesli...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 enjoytc

enjoytc
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5738 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 14 października 2010 - 10:07

[quote]Tak jak wspomniał przedmówca musisz podać więcej danych. Podaj temp...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 mastachaz87UK

mastachaz87UK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6034 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 14 października 2010 - 10:54

jasne ze zmienic , np na swierszcze lub szarancze w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 enjoytc

enjoytc
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5738 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 14 października 2010 - 13:38

dobra, w takim razie dzisiaj kupie świerszcze bo już widziałem,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 mastachaz87UK

mastachaz87UK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6034 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 14 października 2010 - 14:28

tak jezeli tylko pod promiennikiem to wszystko z nia OK...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#9 DONIEC

DONIEC

    Miniony moderator: Agama brodata

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6681 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 14 października 2010 - 20:47

ewkagamma - pod promiennikiem może być nawet 41 stopni i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#10 ariel88

ariel88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6116 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 15 października 2010 - 00:02

Z tymi cenami to może masz i rację, ale z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.