a może dlatego że (bez obrazy dla nikogo) dzieciaki chcą przyszpanować ze hodują takiego "groźnego" pająka, a w dodatku jest dosyc tani! od razu bierzcie stromatopelmy calceatum, też ostatnio widzialem na allegro... zastanówcie sie troche przed zakupem ludzie..
17 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 30 kwietnia 2006 - 20:53
Podobne tematy: MuRiNus L4 x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice C.natanicharum, P.irminia, P.gigas, P.murinus, A.geniculataK4rakan, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
e.murinus samicamasny145, 14 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Mini pakiety E. murinus, E. cyanognathus L1, H. pulchripes L4/5Nogas, 26 sty 2026 |
|
|
#12
Napisany 01 maja 2006 - 07:14
No, murinusem mozna poszpanowac. Tylko ze jakos mi sie wydaje...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 01 maja 2006 - 07:36
[quote] A dziwi mnie to ze te wszystkie grozine pajaki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 01 maja 2006 - 07:41
[quote] widziałem H.Maculate l5 za 30zł a A.seemanni l4 za...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 01 maja 2006 - 07:56
[quote]
[quote] widziałem H.Maculate l5 za 30zł a A.seemanni l4...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 01 maja 2006 - 08:01
Hmmm tam nie było H.Maculata 30zł, A.seemanni 35zł tylko H.Maculata...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 01 maja 2006 - 14:14
Dajcie sobie na wstrzymanie! Murinus to COOL pająk! Ja już...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#18
Napisany 01 maja 2006 - 14:31
Sorry za ewentualne błędy :( .... Mam niemożliwego kaca i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
