Właśnie dziś mój pająk przeszedł wylinke i stał sie L4, chciałem sie zapytać za ile dni będę mógł mu dać robala i czy to będzie mógł być duży wypasiony mącznik ?
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 02 września 2005 - 15:23
Podobne tematy: Chromatopelma wylinka x
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
Wyceny, gdzie kupić
Ile kosztuje hurt Chromatopelma cyaneopubescensKazaneq, 31 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
SAMICA Chromatopelma cyaneopubescens 5 DCGaweł, 30 kwi 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Chromatopelma i balfourisiorakk, 07 kwi 2026 |
|
|
#2
Gość_cyclosternum_*
Napisany 02 września 2005 - 15:43
za ok tydzen bedzesz mu muł dac tego big mącznika
#3
Napisany 02 września 2005 - 16:01
Samiczka zjadła mi po 6 dniach.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
