Ile mogłabym trzymac geków lamparcich w terra o wymiarach 70/30/40? Zawsze myślałam że byłoby to optymalne dla jednej sztuki ale jak przeleciałam poprzednie posty zaczynam miec wątpliwości bo zdania są podzielone. Jak to na końcu jest? Da rade samca z dwiema samicami czy miałyby zbyt ciasno?
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 30 sierpnia 2010 - 11:49
Podobne tematy: Ilośc sztuk w terra x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Dość spora ilość ptaszników zmieni lokalizację ( Najlepiej całość )sewerboyyy, 03 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium z Wodospadem i Ścianką (30x30x40 cm) – 6 sztukMlaskanoo, 25 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 30 sierpnia 2010 - 12:17
1 gekon bedzie mial za ciasno... Głownei chodzi o ta...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 30 sierpnia 2010 - 12:46
tego było na tym forum już tak dużo że naprawdę...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 31 sierpnia 2010 - 10:53
No wymiary trochę dziwne.... Ale rozumiem bo na takie łatwiej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
