Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Problem Ptasznzik



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 avacs

avacs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5546 dni
  • Polska / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 sierpnia 2010 - 13:12

Witam moj pająk L10 (lasidorrka p.) do tej pory jadł wszystko co wrzuciłem dzisiaj dałem mu świerszcza i nie chce jeśc wspomne ze jest w nowym domku (juz 20h) odrazu powollutku zaczal robic pajeczyne na ziemi wiec moze wylinka, dodam ze pająk traci włoski z karaspaku (czy jakos tam)i z przednich nóg w niektorych miejscach np. do okoła oka nie ma włosów tylko czerwoną ''skóre'' pliska pomózcie co jest ?
[color=red]
EDIT: Zapraszam do korzystania z działu "Początkujący hodowcy ptaszników i innych pajęczaków" i proszę o niezaśmiecanie tego typu tematami działu "Ptaszniki". Proszę o tym pamiętać w przyszłości....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Problem Ptasznzik     x


#2 Fx

Fx
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5922 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 sierpnia 2010 - 15:31

spokojnie daj mu / jej sie zaklimatyzowac 20h to nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 Łukasz

Łukasz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6749 dni
  • Polska / Pomorskie
  • Płeć: Kobieta

Napisany 29 sierpnia 2010 - 18:11

[quote] dodam ze pająk traci włoski z karaspaku (czy jakos...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.