Ja mam dakie samo terrarium, tylko ze mam 4 samiczki i samca ;) . Przed wakacjami kupie cos wiekszego. Jakos 120x50x40.
11 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 21 maja 2010 - 21:09
Podobne tematy: Dwa gekony razem? x
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
oddam dwa piekne gekony lamparcie z pelna wyprawka!Filipek2005 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Młode gekony orzęsione (2025) NSEX - SzczecinLili_Reptile_House, 08 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekony PłacząceTomek2x18, 22 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
kameleony, legwany, legwaniki, felsumy, gekony, eublefary i inne w GliwicachAraneus, 16 kwi 2026 |
|
|
#12
Napisany 22 maja 2010 - 11:35
[quote]Terra bede miał prawdopodobnie 60/50/35 wiec wydaje mi sie ze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany