Witam, jestem już w końcowej fazie budowania terrarium z osb dla mojej zbożówki. Mam odnosnie co do tego kilka pytań, przede wszystkim moj wąż jest młody, mierzy około 40 centymetrow, czy moge go bez żadnego problemu przełożyć do terrarium które kończe budować (ma ono wymiary 120cmx60cmx50cm dł/szer/wys) czy powinienem poczekać aż wąż podrośnie (teraz jest w terrarium 40x30x30 z ogrzewaniem 45watowa lustrzanka) ? Druga sprawa to czy moge do tego terrarium wpuścic dwie zbożówki? Czytałem ze mozna je trzymać w parach. Kolejne pytanie to czy 75 watowa żarówka Exo Terra Heat Glo ( taka czerwona) będzie dobrym źródłem ciepła? Czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
4 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 09 stycznia 2010 - 18:49
Podobne tematy: Kilka pytań odnoścnie budowy terra dla zbożówki. x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce A. breyeri E. rufescens oraz kilka rzadkich samicSerb, 31 paź 2025 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium pionowe exo-terra 45x45x60Ra_Jan88 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Zbożówki SCALELESS, regiusy DOROSŁE samica Lesser Enchi YB & samiec Clown Leopard Vanilla YBEver, 05 paź 2025 |
|
|
|||
Zamienię
Regiusy DOROSŁA para, zbożówki SCALELESS - zamienię na heterodony, zbożówki, inne regiusyEver, 26 wrz 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Zbożówki scaleless i inneDuda, 26 wrz 2025 |
|
|
#2
Napisany 09 stycznia 2010 - 19:16
dla oszczędności kupiłabym kabel 25-50 wat, który będzie zjadał dużo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 09 stycznia 2010 - 20:00
Wąż jest za mały na takie terrarium. Poczekaj aż podrośnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 09 stycznia 2010 - 23:42
Czyli zakładając, że mam samiczke mógł bym dokupić drugą samiczke...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 10 stycznia 2010 - 02:58
w jakims stopniu sie to zrekompensuje , poniewaz im wiecej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany