witam! mam takie pytanko związane z nimfami kątnika poprostu nie bardzo wiem czym je karmic?? czy muszki owocówki nei bedą zaduze? a i jeszcze jedno czy moge je trzymac teraz razem?? pozdrawiam
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 17 marca 2006 - 10:46
Podobne tematy: Młode kątniki x
Sprzedam jaszczurki
Biczogon ozdobny niebieski Uromastyx ornata Blue 2 młode niespokrewnione sprzedam.tokow1, 23 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię młode gekony orzęsione na ptaszniki lub skorpionaczarek303, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Młode gekony orzęsione (2025) NSEX - SzczecinLili_Reptile_House, 08 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Regiusy dorosłe i młodePanAnonim |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4Vip3r, 26 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 18 marca 2006 - 10:21
Nimf się nie karmi, karmi się pajączki po 1 wylince.
#3
Napisany 05 kwietnia 2006 - 21:13
małe kątniki wychodzą z kokonu już raczej po wylince. Tak,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
