Nie masz czym się przejmować jedyne prawdopodobienstwo to uszkodzenie mechaniczne ( czego wąż nie dokona) tym bardziej ze masz oddzielony szybą. Tysiące ludzi stosuje kable grzewcze i nikomu nic się nie zapala :) BEZ OBAW !!!!
17 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 26 listopada 2009 - 00:48
Podobne tematy: kabel grzewczy = pożar??? x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
kabel grzewczy i podłoże kokosoweluke1104, 02 lut 2026 |
|
|
|||
Kabel grzewczy (montaż)Mullinore1, 30 gru 2025 |
|
|
|
||
terrarium - ogrzewanie
Terraria dla węży i sprawy techniczne
Jakiej firmy kabel grzewczy do terrariumgrunwald, 18 gru 2025 |
|
|
|
||
Kabel grzewczy a mata - karczany tureckieRadiowski, 19 lis 2025 |
|
|
|
#12
Napisany 26 listopada 2009 - 16:08
Kiedyś ... ponoć .... komuś .... coś sie zapaliło.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 26 listopada 2009 - 17:34
Viki09, prawdopodobieństwo spowodowania pożaru przez kabel grzewczy jest równe prawdopodobieństwu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 26 listopada 2009 - 17:43
Ale mówimy o pożarze poza terra racja? ponieważ mam ok....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 26 listopada 2009 - 18:46
Nie, nie musisz, kable to najpopularniejsze ogrzeanie w terrariach i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 27 listopada 2009 - 00:49
Twój Tata ma chyba takiego samego hopla na punkcie pożarów...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 09 stycznia 2010 - 01:31
kasiu jak pisaliśmy na poczatku to wiem że twój tata...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#18
Napisany 09 stycznia 2010 - 04:54
Elektrykiem nie jestem ale wiem że w domu jest takie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
