racja ale wczesniej nie wpadlem na tak banalny pomysl:P
16 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 26 sierpnia 2009 - 22:10
Podobne tematy: terrarium dla brodacza x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 26 sierpnia 2009 - 22:14
heh prostokątne i parka spoko ;] ja mam parke w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 27 sierpnia 2009 - 07:51
jednak bede brał tylko samca. Wiecie rodzice sie ledwo zgodzili...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 27 sierpnia 2009 - 08:20
i tak wogole to jak bede robil te prostokatne to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 27 sierpnia 2009 - 16:25
a i wysokosc to dac 60 czy wiecej??
#16
Napisany 31 sierpnia 2009 - 18:27
wystarczy nawet 50 ;d a co do tego to kup...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 31 sierpnia 2009 - 21:32
bede bral samca bo mi sie nie znudzi(rodzice nawet chca...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
