Witam mam pytanie ile trzeba czekac aby gienia l6 wyliniala na l7?
chodzi mi oto ile wy czekaliscie tak średni??
chodzi mi oto ile wy czekaliscie tak średni??
Napisany 27 lipca 2009 - 11:41
wylinka
Dymorfizm płciowy u ptaszników
sexowanie z wylinki tilltocatl vagansmati87523, 24 cze 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Ptaszniki
Problem podczas wylinkiJaguzas, 02 mar 2026 |
|
|
|
||
wylinka
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Sexowanie z wylinkiNIZIOL86, 23 lip 2025 |
|
|
|||
Lasidora Parahybana - seksowanie z wylinki.DarkRodent, 15 lis 2024 |
|
|
|||
zdrowie
Ptaszniki
Parachybana nie przeszła do końca wylinki, dziura w odwłoku od spodu.Drucik, 02 cze 2024 |
|
|
|
Napisany 27 lipca 2009 - 11:48
Napisany 27 lipca 2009 - 11:49
Napisany 27 lipca 2009 - 13:01
Napisany 28 lipca 2009 - 18:57
Napisany 31 lipca 2009 - 09:34
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów