pisze bo moj kolega ma problem ze swoja samica boa dusiciela. Ma ja od malenkosci, teraz mierzy ok 180cm, od kilku miesiecy jest karmiona swinkami morskimi. Niestety minal juz ponad miesiac a ona nie chce jesc. Kolega dawal jej swinke to waz nie byl nawet zainteresowany, kilka dni pozniej sprobowal dac myszke - na poczatku owszem samica przyjela pozycje, zainteresowala sie ale jak tylko mysz podeszla blizej samica stracila cale zainteresowanie. Probowal rowniez z martwa myszka - i nic. Wczesniej jadla bez zadnych problemow, regularnie. Nie wiem co jest przyczyna takiego zachowania, po prostu tak sie nagle...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 21 lutego 2006 - 13:33
pisze bo moj kolega ma problem ze swoja samica boa dusiciela. Ma ja od malenkosci, teraz mierzy ok 180cm, od kilku miesiecy jest karmiona swinkami morskimi. Niestety minal juz ponad miesiac a ona nie chce jesc. Kolega dawal jej swinke to waz nie byl nawet zainteresowany, kilka dni pozniej sprobowal dac myszke - na poczatku owszem samica przyjela pozycje, zainteresowala sie ale jak tylko mysz podeszla blizej samica stracila cale zainteresowanie. Probowal rowniez z martwa myszka - i nic. Wczesniej jadla bez zadnych problemow, regularnie. Nie wiem co jest przyczyna takiego zachowania, po prostu tak sie nagle...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Podobne tematy: samica boa nie chce jesc :( x
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
#2
Napisany 21 lutego 2006 - 13:55
#3
Gość_Anonymous_*
Napisany 21 lutego 2006 - 14:23
#4
Napisany 21 lutego 2006 - 16:02
btw....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 21 lutego 2006 - 16:19
#6
Napisany 21 lutego 2006 - 16:51
#7
Napisany 21 lutego 2006 - 17:11
#8
Napisany 21 lutego 2006 - 17:23
W zeszłym roku o...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 21 lutego 2006 - 19:29
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
