Mam modliszke która zeczęła mieć wylinke wczoraj wieczorem w gdy dzisiaj rano zajżałem to zobaczyłem , że cała modliszka zrzuciła skure ale nogami jest jescze przyczepiona do starej skury i niemoze sie od nich odczepic...co mam zrobic?? czy jest już po modliszce??
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 13 czerwca 2009 - 11:31
Podobne tematy: wylinka na L4-prosze o pomoc x
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
|
#2
Napisany 13 czerwca 2009 - 13:28
Proponowałbym namoczyć wodą miejsce gdzie wylinka ,,trzyma'' modliszkę i powoli...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 13 czerwca 2009 - 16:47
Jeżeli dobrze zrozumiałem (co w tym wypadku nie jest rzeczą...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 13 czerwca 2009 - 17:34
wygląda to tak .. http://img30.imageshack.us/img30/9413/dsc0192g.jpg[/url]
#5
Napisany 13 czerwca 2009 - 18:00
Przeżyje, zrób tak jak mówiłem, Zastanawia mnie co jest obok...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 13 czerwca 2009 - 18:06
uh.. czy to pleśń? i to dużo dużo ;/
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 13 czerwca 2009 - 18:09
Przeżyje? No ja nie wiem, widać, że łapka już mu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany