Co do baseniku dodam iż żauważyłem że rogate dosyć często po jedzeniu wchodzą do basenu i się tam wypróżniają, dlatego powinien być on dość obszerny (ja mam taki w kształcie trójkąta z łukiem).
12 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 26 maja 2009 - 07:19
Podobne tematy: Kilka pytań odnośnie żaby rogatej x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych boa z ofertyPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
#12
Napisany 27 maja 2009 - 15:24
Znalazłam kilka interesujących rzeczy oto one:
BASENIK - http://www.allegro.pl/item643082684_maga_duzy_ceramiczny_basen_do_terrarium_rewela.html
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
BASENIK - http://www.allegro.pl/item643082684_maga_duzy_ceramiczny_basen_do_terrarium_rewela.html
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 29 maja 2009 - 14:04
nie. To ciemnolubne plazy, aktywne noca. Jesli pomieszczenie jest widne,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany