Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Usypianie jaszczurek



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
22 odpowiedzi na ten temat

#21 Gryllus

Gryllus

    Były pomocnik w dziale Zwierzęta karmowe

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5237 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 września 2011 - 20:39

[quote]A niby za co ten kartonik??? Ja nie mieszam zwierząt z ludźmi,widzę różnicę ale ktoś kto zakłada taki temat powinien się leczyć bo usypianiem zajmują się weterynarze i to nie powinno podlegać żadnej dyskusji!!! Zamrażanie, rozbijanie głowy i te piły to jakaś masakra!!! Skoro podaje się żywą karmówkę to może powinien powstać dział:jak samemu przeprowadzić operację żeby było taniej???[/quote]

Ja mojego psa traktuje jak młodszą siostrą a mój pokój nie byłby taki sam bez wszystkich terrariów itd. misiunos OGARNIJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!! to że ktoś chce uśpić jaszczurkę a nie wie czy są jakieś domowe metody (jak na myszy)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Usypianie jaszczurek     x


#22 misiunos

misiunos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5147 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Kobieta

Napisany 05 września 2011 - 20:58

A niby co to ma znaczyć ogarnij się???
Sam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#23 Gryllus

Gryllus

    Były pomocnik w dziale Zwierzęta karmowe

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5237 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 września 2011 - 21:14

[quote] A tego co założył wysłałabym na badania psychologiczne bo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.