Pisze sie rzeczy ;p . A tu masz kilka pomysłów na wodospady [url]https://www.terrarium.pl/topic/101018-pomysl-na-wodospad/] , [url]https://www.terrarium.pl/topic/152698-fotorelacja-fontanna/] , i tu tez troche [url]https://www.terrarium.pl/topic/168433-jak-zrobic-scianke-wodospad-i-umiescic-rosliny-w-terra-dla-drzewolazow/] . Dużo znajdziesz w dziale zrób to sam . Pzdr
15 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 17 kwietnia 2009 - 18:43
Podobne tematy: [GekonOrzęsiony] jakie terra? x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|
||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Regał hodowlany 30x60x182cm + 5 terra w tym 4 na wymiar pod regałIkiiki, 10 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 18 kwietnia 2009 - 08:40
Dzięki
#13
Napisany 18 kwietnia 2009 - 08:53
Czyli że każdy z tych wodospadów jest dobry dla GekonaOrzęsionego?Jak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 18 kwietnia 2009 - 09:20
Każdy się nadaje. Powodzenia w budowie ;p
#15
Napisany 21 kwietnia 2009 - 18:59
Pożale się robiłem wodospad ale był za duży sprawdziłem to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 21 kwietnia 2009 - 19:04
Za duże było dlatego że przedną pokrywe zdjołem anie patrzyłem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
