Dobrze że ten kot to nie np. Twoja malutka siostra i dobrze że wąż ma mniej niż 4 - 5 metrów. Tak????? Sporki za porównanie, ale chciałam pokazać wyraźnie o co mi chodzi. I proszę autora o nie bulwersowanie się tylko spojrzenie prawdzie w oczy. Jesteś po 1 za młody, a po 2...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#21
Napisany 25 lutego 2009 - 22:19
Dobrze że ten kot to nie np. Twoja malutka siostra i dobrze że wąż ma mniej niż 4 - 5 metrów. Tak????? Sporki za porównanie, ale chciałam pokazać wyraźnie o co mi chodzi. I proszę autora o nie bulwersowanie się tylko spojrzenie prawdzie w oczy. Jesteś po 1 za młody, a po 2...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Podobne tematy: czy takie terra bedzie dobre x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
likwidacja hodowli ciekawe gatunki dobre ceny!masny145, 05 kwi 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|
#22
Napisany 25 lutego 2009 - 22:23
#23
Napisany 25 lutego 2009 - 22:28
#24
Napisany 25 lutego 2009 - 22:33
#25
Napisany 25 lutego 2009 - 22:41
#26
Napisany 25 lutego 2009 - 22:45
#27
Napisany 25 lutego 2009 - 22:46
Z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#28
Napisany 26 lutego 2009 - 07:33
#29
Napisany 26 lutego 2009 - 08:15
#30
Napisany 26 lutego 2009 - 08:17
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
