witam. Jaka może być orientacyjna waga terrarium o wym 80x40x50 szkło 6mm szybki z przodu4mm sama konstrukcja bez wypoasażenia. ja ważyłem moje(ma zamek na szybki, 2miejsca na zarówkę+zarówka i podłoże oraz płytki ceramiczne na dnie- i to, co "coś" wazy to chyba tylko te płytki... No i ścianka zaprawa+ ale to też chyba dużo nie waży. chcę wysłać terrarium kurierem a nie bardzo mam jak je zważyć:/
Aha wysyłka z podkarpacia do zach-pom. Czy to ma znaczenie? Czy tylko waga?
Aha wysyłka z podkarpacia do zach-pom. Czy to ma znaczenie? Czy tylko waga?


Ten temat jest zablokowany
