zawsze kiedy mialam zolwika lub kiedy mial go moj brat mielismy samca;/ jak kupilismy z zoologicznym malego wodnego zolwika to tylko czekalam az pojawia sie pierwsze oznaki plci malucha niestety mam takiego pecha ze znów trafilam na samca. moj samiec jest juz duzy 16cm. i chcialabym mu dokupic towarzysza ale wiem ze malego nie moge wpuscic do mojego wielkoluda bo moze sie zle skonczyc a nie znam nikogo kto by sprzedał/oddal juz wiekowa samiczke:( jak jest to za daleko(gdzie nie mam dojazdu) co robic?
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 03 stycznia 2009 - 22:06
Podobne tematy: zawsze samiec:( x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Harpactira marksi adult samiecJaroo, Wczoraj, 21:16 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec adult A. bicegoiDuduś, Wczoraj, 16:17 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 03 stycznia 2009 - 22:09
poprosić o transport rodzica lub znajomych jaknie masz samochodu. Jak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 03 stycznia 2009 - 22:11
w tym sens ze meiszkam kolo wroclawia a oferty sa...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 03 stycznia 2009 - 22:21
ZOO we Wrocławiu?
A, tak przy okazji, to ile...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
A, tak przy okazji, to ile...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 03 stycznia 2009 - 22:31
to jest moj 4 wodny. ale 2 wczesniejsze tylko pamietam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 03 stycznia 2009 - 23:11
A co z poprzednimi żółwiami? Nóżki im sie grzały?
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
