witam mam pytanie. Mianowicie chodzi o to, ze zrobilem scianki ze styropianu 2 dni sie wietrzyly ale dalej zostal lekki zapach kleju . Czy moge juz wpuscic gekona do terra ?
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 30 grudnia 2008 - 15:34
Podobne tematy: wietrzenie terrarium x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 30 grudnia 2008 - 16:25
Lepiej odczekaj aż zapach całkowicie zniknie.
#3
Napisany 30 grudnia 2008 - 16:35
ja swoje terrarium po urządzeniu ( dodam że kleiłem je...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 30 grudnia 2008 - 19:38
a ja 6 tygodni :P
#5
Napisany 30 grudnia 2008 - 23:31
bywam czasami w bielsku jak lubisz mocne "trunki" to ci...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 31 grudnia 2008 - 00:46
najtanszym lakierem akrylowym ;P Ladny zonk mialem - ale wlozylem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 01 stycznia 2009 - 22:28
a jak pozbyc sie najszybciej tego smrodu?
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
