17 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 25 grudnia 2008 - 10:11
Wypas bomba!!
Podobne tematy: Terrarium dla D. AZUREUS x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 25 grudnia 2008 - 10:44
no terra olbrzymie i tym bardziej podziwiam, ze przepiekny wystroj...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 25 grudnia 2008 - 10:44
Piekna ozdoba mieszkania. Widze ze wszystko dopracowane w szczegole. Powodzenia...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 25 grudnia 2008 - 11:02
piękne :) robi wrażenie !
#15
Napisany 25 grudnia 2008 - 12:42
cieszy oczy, nie ma co :)
#16
Napisany 25 grudnia 2008 - 12:48
w tym momencie w środku przebywa 12 szt. Azureusów :-)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 25 grudnia 2008 - 18:22
Na zdjeciu wyglada swietnie, na zywo musi robic piorunujace wrazenie,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#18
Napisany 26 grudnia 2008 - 16:14
Lodzio miodzio !!!!!!!
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
